OPTIMIZE
YOUR SOCIAL
MEDIA

Jesteśmy częścią
Grupy Fresh

Agencja Brandingowa zajmująca się wprowadzaniem na rynek nowych marek lub optymalizacją działań już istniejących. Kompleksowo – od przygotowania strategii po projekty graficzne (w tym projektowanie znaków, systemów identyfikacji, opakowań, projektowanie na potrzeby kampanii i oznakowania placówek.)

www.fresh.com.pl

Agencja Interaktywna wyspecjalizowana w tworzeniu strategii on-line i wdrażaniu efektywnych kampanii marketingowych. Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem zaawansowanych stron internetowych, rozwiązań e-commerce oraz aplikacji.

www.efresh.com.pl

Agencja Outsourcingowa w obszarze projektowania graficznego zajmująca się adaptacją rozwiązań kreatywnych na materiały użytkowe dla rynków zagranicznych

www.freshadworks.com

Agencja Eventowa o wysokich kompetencjach organizacyjnych i kreatywnych. Realizuje duże imprezy promocyjne, eventy pracownicze oraz akcje społecznościowe.

www.showservice.pl

Agencja Public Relations skupiająca się na komunikacji z internautami za pomocą nowoczesnych narzędzi i multimediów. Specjalizuje się w obszarze social media.

www.freshrelations.com

O nas

Fresh Relations to agencja PR specjalizująca się w komunikacji medialnej z użyciem nowoczesnych narzędzi i multimediów, zwłaszcza mediów społecznościowych i blogów. Należy do działającej od 2003 roku Grupy Fresh, którą tworzą agencje specjalizujące się w obsłudze firm w ramach marketingu zintegrowanego 360°.

Fresh Relations to nowa jakość w budowaniu relacji między marką a odbiorcą. To świeże spojrzenie na świat nowych kanałów komunikacji i społeczności internetowych. To wreszcie rozwój i wzrost.

MONITORING
EFEKTÓW DZIAŁAŃ
STRATEGIE
OBECNOŚCI
W SOCIAL MEDIA
PROWADZENIE
PROFILI
SPOŁECZNOŚCIOWYCH
REALIZACJA
KAMPANI
W SOCIAL MEDIA
TWORZENIE
CONTENTU
NA WWW

Dlaczego Fresh Relations?

Jesteśmy kreatywni
Nasza ekipa kipi pomysłami i świeżym spojrzeniem na pojawiające się wyzwania. Różnorodność zainteresowań, punktów widzenia i doświadczeń pozwala nadać unikalny, niepowtarzalny szlif każdemu z naszych projektów.

Jesteśmy wielozadaniowi
Nasz zespół potrafi niejedno – pracują tu stratedzy, kreatywni, PRowcy i publicyści, a gdy wymaga tego sytuacja współpracują specjaliści – dietetycy, kosmetolodzy, architekci i lekarze. Dlatego przygotowanie strategii, prowadzenie profili, monitorowanie efektów a także tworzenie treści na www to zadania właśnie dla nas.

Jesteśmy skuteczni
Dotychczas zrealizowane projekty pokazują, że działamy nie tylko efektownie, ale i efektywnie, tworząc profile dopasowane do potrzeb klientów, wyróżniające się na tle konkurencji.

Efektywnie efektowni - nasze profile wyróżniają się na tle konkurencji dynamicznym wzorstem i ogromnym zaangażowaniem.

e-Komunikatywni - jesteśmy wszędzie tam, gdzie są nasi odbiorcy - mediach społecznościowych, blogach, forach i portalach.

Skuteczni w grupie - realizujemy projekty zgodnie z ideą marketingu 360.

Technologicznie niezależni
- tworzymy rozbudowane, dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania i aplikacje.

Nasi Klienci

Detocell
Detocell
Pozbądź się cellulitu.
Rentis
Rentis
Smart way to travel.
WorkGate
WorkGate
Brama do sukcesu w sektorze usług wspólnych.
Agrobex
Agrobex
Przestrzeń dopasowana do Ciebie.
Galeria Malta
Galeria Malta
Więcej niż zakupy.
Invimed
Invimed
Cenne źródło wiedzy i motywacji.

Kontakt

Biuro POZNAŃ
Fresh Agencja Reklamowa sp. z o.o.
ul. Wielka 18/9a,
61-775 Poznań
T: +48 61 854 20 60
F: +48 61 854 20 90
NIP: 972-10-55-935
E: office@fresh.com.pl Pokaż na mapie
Biuro WARSZAWA
al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
tel. +48 22 100 65 15 Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie

Dziękujemy za wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą niebawem.
Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg png txt pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods rar tar zip.